Григоренко Катерина
- Майстер Спорту України
Міжнародного класу з лижних перегонів, член національної збірної команди
України, багаторазова чемпіонка України, виборола 5 місце на Всесвітній
Універсіаді 2004р., 4 місце на чемпіонаті світу серед юніорів 2005р. У м.
Рованіємі (Фінляндія), 8 місце на XX зимових Олімпійських іграх 2010р. у
Турині, учасниця XXI Зимових Олімпійських ігор 2010р. у Ванкувері, виборола три
срібних та дві бронзові медалі на Всесвітній Зимовій Універсіаді 2011р. у м.
Ерзурум (Туреччина), дворазова
переможниця Всесвітньої студентської
універсіади 2013р. у м. Трентіно
(Італія ), учасниця ХХІІ Зимових
Олімпійських ігор 2014р. у м. Сочі
(Росія).
|
|
Пустозвонов
Максим - Майстер
Спорту України Міжнародного класу з
баскетболу, гравець команди Суперліги
БК(баскетбольний клуб) "Азовмаш". Максим пройшов усі
сходинки спортивної ігрової кар'єри: в складі кадетської збірної команди
України приймав участь у чемпіонаті Європи в Словакії,в складі юніорської
збірної команди України в чемпіонаті Європи в Португалії, в чемпіонаті Європи
серед молоді , є членом збірної команди України з2010 року. учасник
чемпіонату Європи 2013 р. в Словенії.
|
|
Григоренко Олександра - майстер
спорту України з лижних перегонів, член збірної команди України, неодноразова
переможниця першостей та чемпіонатів України серед юнаків, юніорів та молоді,
чемпіонка IV зимових молодіжних ігор України, учасниця європейських
молодіжних ігор в Іспанії, учасниця чемпіонату світу серед юніорів в Італії,
учасниця Всесвітньої Зимової Універсіади 2011р. у м. Ерзурум (Туреччина).
|
|
Коваленко Андрій - Майстер Спорту України Міжнародного класу з плавання, рекордсмен України з плавання на дистанціях 50, 100бр серед юнаків , учасник чемпіонату Європи в Данії, срібний призер Всесвітньої Гімназіади в Греції(2006 року), переможець етапу кубку Світу( 2010р.) в Росії, чемпіон Світу серед військовослужбовців (2011р.) в Бразилії, бронзовий призер чемпіонату Європи (2012р.) у Франції, неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України. |
|
Лященко Ігор – майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України,
багаторазовий чемпіон України серед юнаків та юніорів, рекордсмен України на
дистанції 10 км зі спортивної ходьби серед юнаків у приміщенні та на стадіоні,
бронзовий призер чемпіонату світу 2009р. серед юнаків в Італії, переможець
Європейського Олімпійського фестивалю у Москві, чемпіон І Юнацьких Олімпійських
ігор 2010р. в Сінгапурі, срібний призер чемпіонату Європи 2011р. серед юніорів,
переможець Кубку Європи 2011р. зі спортивної ходьби; Чемпіонат Європи серед
молоді м. Тампере (Фінляндія) 10-15.07.13р.с/х 20000м -5 місце, переможець командного кубку Світу 2014 року в Китаї.
|
|
Половиця Олег – майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України, чемпіон України 2011р. серед юнаків, учасник юнацького чемпіонату світу 2011р. у Франції та юніорського чемпіонату Європи 2013р. в Італії, чемпіон України серед молоді 2013р. на дистанції 200м; |
|
Шевченко Тетяна – майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України, багаторазова призерка юнацьких та юніорських чемпіонатів України, Чемпіонат Європи серед юніорів м. Рієті (Італія) 17-22.07.13р.естафета 4х400м 4 місце |
|
Челенко
Олександр - майстер спорту України , член юнацької збірної команди України з
лижних перегонів, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів і першостей
України, учасник Європейського Олімпійського фестивалю – Румунія
2013 р., учасник юнацького чемпіонату світу 2014р. (Італія)
|
|
Зайцева Ольга - майстер
спорту України з художньої гімнастики, член збірної команди України,
неодноразова призерка чемпіонатів України серед юніорок та сеньорок, учасниця
Кубку світу та чемпіонату світу 2010р., бронзова призерка етапу Гран-при
2011р. у групових вправах (Москва);
|
|
Яценко Андрій - майстер спорту України з вільної боротьби, член збірної команди України з вільної боротьби. Чемпіон Європи серед кадетів, 16-20.06.13року в Чорногорії, чемпіон Cвіту серед кадетів, 20-23.08.13року в Сербії - ( в/к 54 кг). чемпіонат Європи серед кадетів, 16-20.06.13р., Чорногорія, в/к 54 кг, І місце чемпіонат Cвіту серед кадетів, 20-23.08.13р., Сербія, в/к 54 кг, І місце |
|
Литвин Владислав – чемпіон кубку України 2013 року в м.Сколе; чемпіон України 2013 р.в м.Харкові; чемпіон України з лижоролерів в м.Чернігові; багаторазовий призер України з лижних гонок та лижоролерів у 2013 році. |
|
Жимило Аліна – кандидат в майстри спорту України, бронзова призерка кубкуУкраїни 2013 року в м.Ужгороді; абсолютна переможниця чемпіонату України серед школярів в багатоборстві та окремих видах худ.гімн. м.Чернівці 2013 р. |
|
Бойко Юлія – капітан команди "Спортліцей" з волейболу дівчат 1998-1999 р.н., капітан команди Вищої ліги "Спортліцей", кандидат у майстри спорту України, у складі збірної команди ліцею переможниця "Дитячої ліги"з волейболу 2013 р., бронзова призерка чемпіонату EEVZA 2013в м.Каунас ,Литва. |
|
Коваленко Назар – майстер спорту України міжнародного
класу,член збірної команди України,учасник Олімпійських ігор 2012 р. в Лондоні,срібний
призер Всесвітньої Універсіади 2012 р. в Росії. Кавалер ордену Данила
Галицького,переможець командного кубку Світу 2014 року в Китаї , рекордсмен
України.
|
|
Сахно Вікторія – кандидат у майстри спорту України, член юнацької збірної команди України з легкої атлетики, неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів і першостей України, посіла місце на вибірковому турнірі на ІІ Юнацькі Олімпійські ігри 2014 в Баку (Азербайджан ), посіла 9 місце в змаганнях з метання молоту на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх 2014р. м. Нанкін ( Китай) |
|
Фесак Євген - кандидат у майстри спорту України, член юнацької збірної команди України з важкої атлетики, неодноразовий переможниць та призер чемпіонатів і першостей України, посів 7 місце в змаганнях з важкої атлетики вагова категорія 85 кг. на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх 2014р. м. Нанкін ( Китай) |
|